„Święto Pluszowego Misia” w dolnej świetlicy szkolnej 2
Data: 07-12-2017 o godz. 20:37:13
Temat: PHP-Nuke


W dniu 23.11.2017r. w dolnej świetlicy szkolnej, z przyjemnością i wielką radością, uczniowie klasy I a obchodzili „Święto Pluszowego Misia”. Miś to najlepszy przyjaciel dzieci, zatem jego święto było okazją do wspaniałej zabawy...


„Pluszowe zajęcia” rozpoczęła Pani Andżelika Wiater, zapoznając dzieci z historią powstania pluszowej maskotki i jej święta, zaprezentowała znane i mniej znane postacie misiów z bajek, zadawała dzieciom misiowe zagadki. By uatrakcyjnić ten dzień, każdy uczeń mógł przynieść do świetlicy własną ulubioną maskotkę i opowiedzieć związaną z nią dowolną historyjkę.
Następnie Pani Anna Górska przygotowała dla dzieci zabawy ruchowe i muzyczne z wykorzystaniem pluszowych misiów. Dzieci bawiły się przy misiowych piosenkach, uczyły się tekstu piosenki: „Pokochaj Pluszowego Misia”, wykonywały plakaty prezentujące pluszowych ulubieńców.

W tym dniu dzieci otrzymały także, przygotowane przez Panią Joannę Kręcidło, medale i dyplomy za udział w Obchodach Święta Pluszowego Misia a na koniec imprezy mogły spróbować największego przysmaku misiów – miodku oraz skorzystać z „Misiowej Foto-budki”. W dniu 24.11.2017r. Święto Pluszowego Misia obchodzili wspólnie z Panią Joanną Kręcidło uczniowie klasy II i IIIa.


Kręcidło JoannaArtykuł jest z Strona Szkoly Podstawowej w Tyczynie
http://www.sp-tyczyn.szkoly.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.sp-tyczyn.szkoly.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=972