Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Tyczynie
Data: 05-09-2016 o godz. 21:39:38
Temat: PHP-Nuke


Żegnajcie letnie przygody, czas już powracać do szkoły…

1 września to tradycyjnie początek nowego roku szkolnego. Po dwóch miesiącach wakacji przyszedł czas, aby wrócić do ławek...


W Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tyczynie uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym w Tyczynie. Po nabożeństwie uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście udali się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z dyrektor Zofią Międlar-Mruk i wicedyrektor Barbarą Stempniowską, które wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzyły siły, wytrwałości i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Szczególne słowa otuchy i wsparcia otrzymali pierwszoklasiści rozpoczynający swoją naukę w szkole podstawowej.

W tym jakże ważnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas ksiądz proboszcz Marian Czenczek, przewodniczący Rady Rodziców Jacek Surówka, wiceprzewodniczący Rady Rodziców Janusz Rykowski oraz rodzice wielu naszych uczniów.

Cała społeczność biorąca udział w uroczystej inauguracji roku szkolnego minutą ciszy uczciła również 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz pamięć żołnierzy walczących w obronie wolnej i niepodległej Polski.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, aby spotkać się z wychowawcami.

Adam JaniecArtykuł jest z Strona Szkoly Podstawowej w Tyczynie
http://www.sp-tyczyn.szkoly.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.sp-tyczyn.szkoly.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=840